Zgłoś się do programów CEO!

Aktualność

👉 Zastanawiasz się, jak w nowym roku szkolnym zaangażować uczniów i uczennice w naukę i wyzwolić w nich energię do działania?
👉 Szukasz sposobów na odbudowanie szkolnej wspólnoty i tworzenie środowiska sprzyjającemu uczenie się?
👉 A może nie wiesz, jak włączyć w program zajęć aktualne i ważne dla młodych ludzi tematy związane z szybko zmieniającą się rzeczywistością?

Aktualnie rekrutujemy:

Program „Młodzi w akcji”

Więcej o programie: https://obszarpolityka.ceo.org.pl/programy-edukacyjne/o-programie-mlodzi-w-akcji/

Program „Szkoła demokracji”

Więcej o programie: https://obszarpolityka.ceo.org.pl/programy-edukacyjne/szkola-demokracji/o-programie/

Formularz rekrutacyjny: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/rejestracja-do-programu-szkola-demokracji-na-rok-szkolny-202122

 

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty programów, która została przygotowana z myślą o roku szkolnym 2021/2022. Znajduje się na stronie: https://ceo.org.pl/rekrutacja.

Inne aktualności

Aktualności

05/06/2021
Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych
Interesujesz się sprawami społecznymi? Chciałbyś dowiedzieć się, jak możesz działać na ich rzecz? Zapraszamy Cię na Ogólnopolską Prezentację Projektów młodzieżowych, podczas której zdobędziesz informacje o projektach społecznych realizowanych przez młodzież z całej Polski. (więcej…)
czytaj więcej»

Zobacz inne obszary naszych działań

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

Aktualność

Interesujesz się sprawami społecznymi? Chciałbyś dowiedzieć się, jak możesz działać na ich rzecz? Zapraszamy Cię na Ogólnopolską Prezentację Projektów młodzieżowych, podczas której zdobędziesz informacje o projektach społecznych realizowanych przez młodzież z całej Polski.

Continue reading „Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych”

Anna Wuls

Inne aktualności

Aktualności

23/06/2021
Zgłoś się do programów CEO!
👉 Zastanawiasz się, jak w nowym roku szkolnym zaangażować uczniów i uczennice w naukę i wyzwolić w nich energię do działania? 👉 Szukasz sposobów na odbudowanie szkolnej wspólnoty i tworzenie środowiska sprzyjającemu uczenie się? 👉 A może nie wiesz, jak
czytaj więcej»

Zobacz inne obszary naszych działań